Mobilní služby

Mobilní služby

Cena: cca 3.-/km


Jsme první a jediní, kdo nabízí mobilní služby v tomto rozsahu.

Máme dlouholeté zkušenosti s mobilními službami na velmi vysoké úrovni zpracování zakázky v různých podmínkách.

Máte garáž ve které se lze pohybovat okolo vozidla a je pro Vás pohodlnější pozorovat jak Váš vůz zkrášlíme přímo u Vás doma? V tom případě máme pro Vás řešení!

Nabízíme mobilní služby, kdy s veškerým vybavením přijedeme k Vám domů, na voze provedeme jakoukoliv službu z našeho portfolia a opět odjíždíme. Jak jednoduché!

Za jakých podmínek lze mobilní služby využít?

Prahu a blízké okolí obsluhujeme mobilními službami zdarma, v Praze, kilometrová sazba mimo Prahu(3kc/km) vychází pouze z nejnutnějších nákladů na provoz a pojištění vozidla.

Přínos mobilní služby pro Vás

Vycházím touto službou vstříc všem těm, kteří nemohou nebo nechtějí nechávat vůz na dílně desítky kilometrů od domova a řešit komplikovanou dopravu domů a opět zpět pro vůz. Nebo mají špatné zkušenosti s přistavením vozidel do dílen, kde se s vozy dějí věci, které často ani neovlivní.

Před příjezdem potřebujeme znát

Před příjezdem pouze potřebuji znát specifikaci místa, kde bude vůz stát, přístup k energiím, prostor kolem vozu apod.
Jsem schopen si s sebou přivést mobilní zdroj energie, pouze s ním musím dopředu počítat abych jej měl ve voze s sebou.


Neváhejte mne kontaktovat domluvte si Mobilní služby přímo u Vás doma!

tel.:

602 588 018

mail:

info@mvservice.cz

Reakce zákazníků

Vlado S., Bratislava
Dlho som rozmýšľal nad využitím Vašich služieb a keby ste mi neponúkol mobilné služby, tak by som asi ešte dlho premýšľal, do Prahy je cesta dlhá a nechce sa mi niekde nechávať vozidlo alebo dokonca niekoľko dní na neho čakať. Prevedenie služieb v mojej garáži ma neobmedzovalo, nemusel som sa báť o auto. Chválim Váš prístup a Vaše služby. Určite Vás ďalej odporučam.

Patrik T., Pardubice
Nejdříve jsem si myslel, že si děláte srandu, že dokážete se vším vybavením přijet. Doslova jste mi vyrazil dech, když jsem Vás viděl, jak rychle jste schopen práce. Moc se mi to líbilo, opravdu profesionální práce a přístup. Doporučuji!

Karel S., Praha
Velmi profesionální přístup a oceňuji to, že jsem s vozem nikam nemusel a tudíž jsem jej ani nikde nemusel nechávat přes noc. Příjemná služba.

Reakce jsou tvořeny vlastní iniciativou klientů, nikoliv smyšlené a jsou podložené písemným souhlasem k jejich uveřejnění.